Brocēnu siltums

Aktualitātes

Rēķini par novembri

Cienījamie, klienti!

Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ SIA "BROCĒNU SILTUMS" rēķini par novembra mēnesi kavēsies.

Paldies par sapratni!

Pieslēguma iespējas izbūvētajai centrālās kanalizācijas sistēmai

07.12.2021.

Ņemot vērā, ka projekta „Brocēnu ūdenssaimniecības attīstība 2. kārta” (Nr. 5.3.1.0/17/I/002) ietvaros izbūvētie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli ir nodoti ekspluatācijā – atgādinām, ka iedzīvotājiem, kas veikuši ūdensapgādes un kanalizācijas pieslēgumu izbūvi un noslēguši līgumu ar SIA “BROCĒNU SILTUMS”, par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu nodrošināšanu ir iespējams lietot centralizētos pakalpojumus.

Vienlaikus informējam, ka tie iedzīvotāji, kas vēl nav veikuši kanalizācijas pieslēguma izbūvi, ir aicināti pieslēgties pie centralizētās kanalizācijas sistēmas un izmantot tās sniegtās ērtības. Jautājumos, kas saistīti ar pieslēgšanos pie centralizētās ūdensapgādes lūdzam sazināties ar Uldi Neimani, Tel. 27853468.

Iepirkums

Ārkārtējās situācijas laikā ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšana nenotiek

SIA “Brocēnu Siltums” atgādina – ja dzīvokļa īpašumā ūdens patēriņa skaitītāju verificēšanas termiņš beidzas valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, verificēšana jāveic trīs mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Lūdzam ņemt vērā, ka ūdens patēriņa skaitītāju verificēšanas pienākums netiek atcelts, bet tikai atlikts uz laiku!

SIA “BROCĒNU SILTUMS”

Izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksā no 2022. gada 1. janvāra

SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes reģiona filiāle informē par aktualizētajām izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā Saldus novadā, kas stāsies spēkā no 2022.gada 1.janvāra.

Dabas resursu nodokļa likums paredz, ka turpmākajos gados tiks pakāpeniski palielināta dabas resursu nodokļa (DRN) likme. Šobrīd likumā noteikts, ka 2021. gadā tā par vienas tonnas sadzīves atkritumu noglabāšanu poligonā ir 65 eiro par tonnu, 2022. gadā – 80 eiro par tonnu, bet no 2023. gada 1. janvāra – 95 eiro par tonnu. DRN paaugstināšanās ietekmēs arī maksu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

Saistībā ar minētajām izmaiņām paaugstināsies maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Saldus novadā:

Brocēnu pilsētā – 20.38 EUR/m3 (bez PVN) jeb 24.66 EUR/m3 (ar PVN. Izmaksas par privātmājās visbiežāk izmantotā 0,24 m3 konteinera izvešanas reizi būs 5.92EUR (ar PVN 21%).

Izmaiņas SIA “Eco Baltia vide” maksā par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu veido tikai un vienīgi DRN likmes pieauguma proporcija.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar SIA “Eco Baltia vide” Saldus reģiona klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tel. 22022418 vai rakstot uz e-pastu saldus@ecobaltiavide.lv.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9