Brocēnu siltums

Aktualitātes

Tiek izsludināts konkurs uz valdes locekļa amatu

Brocēnu novada pašvaldība izsludina konkursu uz pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Brocēnu Siltums” (reģ.Nr. 48503007414) VALDES LOCEKĻA AMATU.

Sīkāk ar konkursa nolikumu un prasībām kandidātiem iesējams iepazīties sadaļā Vakances.

 

Tuvojas apkures sezonas beigas

SIA “Brocēnu Siltums” informē, ka tuvojas apkures sezonas beigas. Gadījumā, ja mājas dzīvokļu īpašnieki vēlas noteikt konkrētu siltumenerģijas piegādes atslēguma datumu, noslēdzot apkures sezonu ātrāk vai vēlāk, mājas vecākais, biedrība vai dzīvokļu īpašnieku kopība var pieņemt lēmumu un aizpildīt iesniegumu par apkures atslēguma datumu.

Iesniegums pieejams sadaļā “IESNIEGUMI”.

Iesniegumus iespējams nosūtīt uz e-pastulietvede@brocenusiltums.lv, baiba@brocenusiltums.lv vai atstāt arī pastkastītē sētas pusē.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā par apkures atslēgšanu, lūdzam sazināties ar Ingu Medni (Mob. tel.: 29221593, e-pasts: ingus@brocenusiltums.lv)

SIA “Brocēnu Siltums”
administrācija

Pieslēguma iespējas izbūvētajai centrālās kanalizācijas sistēmai

01.03.2021.

Ņemot vērā, ka projekta „Brocēnu ūdenssaimniecības attīstība 2. kārta” (Nr. 5.3.1.0/17/I/002) ietvaros izbūvētie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli ir nodoti ekspluatācijā – atgādinām, ka iedzīvotājiem, kas veikuši ūdensapgādes un kanalizācijas pieslēgumu izbūvi un noslēguši līgumu ar SIA “BROCĒNU SILTUMS”, par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu nodrošināšanu ir iespējams lietot centralizētos pakalpojumus.

Vienlaikus informējam, ka tie iedzīvotāji, kas vēl nav veikuši kanalizācijas pieslēguma izbūvi, ir aicināti pieslēgties pie centralizētās kanalizācijas sistēmas un izmantot tās sniegtās ērtības. Jautājumos, kas saistīti ar pieslēgšanos pie centralizētās ūdensapgādes lūdzam sazināties ar Uldi Neimani, Tel. 27853468.

Iepirkums

Šobrīd darbojamies tikai attālinātā režīmā

23.02.2021.

Ņemot vērā noteiktos COVID-19 pandēmijas ierobežošanas pasākumus laika posmā no 2021. gada 23. februāra līdz 2021. gada 7. martam SIA “BROCĒNU SILTUMS” darbojas tikai attālinātā darba režīmā. Šajā laika posmā klātienē, Skolas ielā 21a, Brocēnos, Brocēnu nov., apmeklētāji netiks pieņemti.

Ja ir nepieciešama informācija vai konsultācija, lūdzam sazināties ar uzņēmuma darbiniekiem zvanot uz norādītajiem tālruņiem vai sūtot informāciju uz uzņēmuma vai darbinieka e-pastu (skat. sadaļu Kontakti).

Dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski, kuri nosūtāmi uz uzņēmuma e-pastu agnija@brocenusiltums.lv vai attiecīgā darbinieka e-pastu, vai ar VAS “Latvijas Pasts” starpniecību uz adresi Skolas iela 21a, Brocēnos, Brocēnu nov., LV-3851.

Aicinām ikvienu būt atbildīgam un ievērot valdības noteiktos epidemioloģiskos pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

Jau iepriekš pateicamies par izpratni!

“COVID-19” ierobežojošie pasākumi

Ņemot vērā ar Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr. 655 atkārtoti izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar vīrusa Covid – 19 izplatību Latvijā, SIA “BROCĒNU SILTUMS” informē, ka šajā laikā netiks veikta ūdens patēriņa skaitītāju verificēšanu un uzstādīšanu.

Līdz valstī noteiktās ārkārtas situācijas beigām tiek atliktas arī ūdens skaitītāju pārbaudes dzīvokļos.

Aicinām klientus ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus un sekot līdzi aktuālajai informācijai!

SIA “BROCĒNU SILTUMS” 
administrācija

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10